Yakıt Sistemi Grubu

Yakıt Sistemi Grubu

ÜÇ ASLAR, İş Makinası yakıt sistemleri için tamamlayıcı geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

Aşağıda göreceğiniz Yakıt Boruları, Yakıt system parçaları ve filtreler ÜÇ ASLAR üretiminin bazı örnekleridir. Bunula birlikte, ÜÇ ASLAR, 2019 yılından itibaren Dünya da alanında işini en iyi yapan firmalardan birisi olarak görülen 80 yıldır yakıt enjeksiyon sistemleri ve Diesel motor elemanları imal eden İtalyan Disa firmasının Ülke ve Bölge Temsilcisidir.

Alt Grupları;

  • Yakit Transfer Pompaları,
  • Enjektörler,
  • Enjektör tamir parçaları,
  • Yakıt Boruları,
  • Yakıt sistem parçaları
  • Filtreler.

ÜÇ ASLAR yakıt pompaları, yakıtın depodan yakıt enjeksiyon sistemine aktarılması için en etkin biçimde çalışmak üzere test edilir. Kontak anahtarı çevirmeden önce kullanıcı tarafından çalıştırılan manuel pompalar ki bu pompalar aynı zamanda tıkanıklık yaşayan sistemlere de destek olur. Kontak anahtarı çevrimi sonrası sisteminden güç alan pompalarımız su ayırıcı yakıt filtreleri ile yakıt enjeksiyon sistemlerinizi korumaya yardımcı olarak İş makinanızın devamlı çalışmasını sağlar.

Yakıt borularımız, tüm yakıt hattını sürekli bir işleyişte tutmak için her türlü sızdırmazlık, bağlantı ve basınç testlerinde geçirilerek hizmete sunulur. ÜÇ ASLAR yakıt boruları en uygun ve OEM standartlarına en yakın çelik malzemelerden soğuk çekme yöntemi ile imal edilir. Soğuk çekme süreci yakıt borularının mukavemetini arttırarak mükemmel iç ve dış yüzey kalitesi meydana getiriler. Son teknoloji CNC makinalarımız ile mükemmel doğruluk, açı ve formda yakıt boruları ve grupları imal etmek için çabalıyoruz.

ÜÇ ASLAR yakıt elemanları ve filtreleri, su ayırıcıları, yakıttaki olası kirin mümkün olan en yüksek miktarda fazlasını gidererek sizlere yüksek maliyet oluşturabilecek yakıt enjektörü ve pompa hasarını önlemeye yardımcı olur.

ÜÇ ASLAR yakıt filtreleri, yakıt kirliliğine karşı maksimum koruma sağlamak için üretilmiştir.

Tüm parça listemizi görüntülemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

int(200)