Şirket Profili

Şirket Profili

1960 yılında kurulan ÜÇ ASLAR firması, 2004 yılında Kurumsallaşma yolunda adımlarını atarak, güçlü ve emin adımlar ile gelişmesini sürdürmekte ve geleceğe doğru güvenle ilerlemektedir.

İş ve Maden Makinaları yedek parça üretimi, OEM ve Havacılık sektörleri için parça üretimi alanlarında faaliyet gösteren ÜÇ ASLAR, İstanbul - Türkiye merkezli, Çerkeşli IMES OSB bölgesinde bulunan fabrikaları ile devamlı yatırım yapan OEM sertifikalı bir üretici ve parça tedarikçisi olmaktan gurur duymaktadır.

1960'da başlayan çalışma hayatıyla, yüksek kaliteli üretim ve mükemmel müşteri hizmetiyle, 6 kıtaya yayılmış müşteri ağı ile lider bir OEM tedarikçisi ve yedek parça imalatçısıdır.

ÜÇ ASLAR ilk adımlarından bu yana yeni parça geliştirmeye ve kaliteye odaklanmış olup müşterilerinin memnuniyetini daimi şekilde ön planda tutmuştur.

ÜÇ ASLAR, AS9100D, ISO 10002:2014, ISO 9001:2015 ve ISO 14001:2015, QHSAS 18001:2007 sertifikalarına sahip olup tamamı ÜÇ ASLAR firma garantisi altındadır.

CAT, KOMATSU, LIEBHERR vb. iş makinaları yedek parçaları üretimine 61 yılı aşkın tecrübesi ile kendini işine adamış ekibinin yanı sıra 33.000 adeti aşan geniş ürün yelpazesi ile ÜÇ ASLAR, uluslararası pazardaki bugünkü yerine ulaşmış ve çalışmalarına devam etmektedir.

ÜÇ ASLAR’ın sunduğu ürün yelpazesi oldukça geniş olup; Pimler, Burçlar, Süspansiyon Parçaları (Bogie Pimleri, Bogie Minör ve koruyucuları, Kılavuzlar, Kapaklar vb.) Motor Bloğu Ara Plakaları, Yağ Soğutucuları, Radyatörler, Dozer Denge Barları, Dişliler, Egzost Susturucuları, Hava filtreleri ve temizleyicileri, Akaryakıt Dizel Enjektörler ve yakıt pompaları vb.. ürün gruplarını içermektedir. ÜÇ ASLAR bu ürünleri ile Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Hitachi, VOLVO vb… marka makinelerdeki yedek parça ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaktadır.

ÜÇ ASLAR logosu bulunan her parça, ÜÇ ASLAR Kalite Kontrol Departmanı tarafından çok sıkı kalite kontrol süreçlerinden geçtikten sonra test edilmekte ve teslimat için dikkatle onaylanmaktadır.

int(200)