Şanzuman, Tork, ve Güç Aktarım Grubu

Şanzuman, Tork, ve Güç Aktarım Grubu

Güç aktarma sistemi ve bu sistemlere destek veren bileşenleri, iş makinalarının en çok hareket eden, yön değiştiren ve ivme altında kalan parçalarıdır. ÜÇ ASLAR olarak temel amacımız, dayanıklı, kaliteli ve İş makinenizin verimliliğini en üst düzeye çıkaran en uygun performansı sağlayacak güç aktarma parçaları sağlamaktır. Caterpillar®, Komatsu®, Volvo®, Liebherr® ve Kawasaki gibi önemli markalar için ürünlerimizi en sıkı kontrol ve testlerden geçirerek sizlere ulaştırıyoruz.

Aşağıda göreceğiniz Aktarma organları ve Şanzıman Parçaları ÜÇ ASLAR üretiminin bazı örnekleridir:

  • Şaft ve Aktarma Milleri, Mafsal-Çatal, İstavroz,
  • Şanzıman grup ve parçaları,
  • Debriyaj ve Aktarma grupları ve parçaları,
  • Diferansiyel Parçaları,
  • Tork grup ve parçaları ve dişlileri,
  • İtici Çark ve pervaneler, taşıyıcılar ve valfler,

Ve daha pek çok grup ve çeşit Web Mağazamızda sizleri bekliyor.

Güç Aktarma Sistemlerinin en önemli bölüm ve gruplarından birisi de Şanzıman yedek parçalarıdır. Şaftlar, mil ve pimler, Mafsal ve İstavrozlar, Debriyaj ve aktarma grup parçaları bir düzen içinde İş Makinanızın motorundan gelen gücü tüm yürüyüş aksamlarına aktarmalıdır. Bu konunun önemini bilen firmamız sizlere sorun çıkarmadan bir arada çalışabilecek ürünleri tek tek ve gruplar halinde sunuyor.

Tork Grupları ve bu gruba ait mamul üretimi bir imalatçının teknik anlamda gelişimini gösteren İş Makinası parçalarıdır. Statörler, Çarklar, Rotorlar, Halka ve yan dişliler, pinyon ve pimler uyum içinde Motorda üretilen gücü tork konvertöründe yükselterek İş Makinanızın Motoruna aktarırlar.

Tüm parça listemizi görüntülemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

int(200)