Hidrolik Sistem Grubu

Hidrolik Sistem Grubu

Hidrolik Sistemler ve parçaları bir makinanın damarları gibidir. ÜÇ ASLAR hidrolik sistem parçaları, İş Makinanızdan en yüksek verimi alabilmek ve son kaldırma-indirme-itme noktalarında dengeli basıncı yakalayabilmek için en hassas malzeme ve bağlantılar ile imal edilirler. Ekipmanlarımız hidrolik sistem ana elementlerini ve parçalarını en yoğun basınç ve teknik testlerden geçirerek sevke hazırlar.

Aşağıda göreceğiniz Hidrolik Sistemler ve Parçaları ÜÇ ASLAR üretiminin bazı örnekleridir.

  • Hidrolik Silindirler,
  • Hidrolik Silindir Yedek Parçaları,
  • Hidrolik Kontrol merkezleri,
  • Hidrolik hortum ve bağlantı parçaları
  • Hidrolik sistem Piston, Kol ve Kapakları.

Ve talep edebileceğiniz diğer ürünler…

ÜÇ ASLAR Hidrolik Silindirleri, Dozer grupları, Ekskavatörler, çok yönlü yükleyiciler, Lastik tekerlekli yükleyiciler gibi neredeyse tüm Caterpillar® İş Makinaları için geniş bir yelpazede sizlere sunulmaktadır. Hidrolik Silindirlerimiz her türlü sızdırmazlık ve basınç testlerinden geçirilerek maliyeti yüksek olan bakım tutarlarını ve arıza sürelerini azaltmakta, İş makinalarınızın ömrünü uzatmaktadır.

ÜÇ ASLAR olarak Hidrolik hortum ve kelepçe çeşitlerinde yüksek kaliteli ve son derece dayanıklı özel malzemelerden üretilen geniş bir ürün ağına sahibiz. Tüm hortum ve kelepçelerimiz söz konusu ürünün en yüksek performanslarını test eden standartlar ile kontrol edilir. En verimli ve akışkan hidrolik sistemini sağlamaya çalışıyoruz.

Hidrolik sistem mamullerimiz bunlar ile sınırlı değildir. Hidrolik Ana Ürünlerimizi Pistonlar, Kolları Kapaklar, Dişliler ile destekliyoruz. Bir Hidrolik sistemin tüm ürünlerinin İş Makinanızın ana parçasını desteklemesi gerekliliğini hedef edindik. Bu yönde yatırımlar yaparak ürün çeşitliliğimizi ve kalite kontrol mekanizmamızı geliştirdik. Satış Temsilcilerimiz ürünlerimiz hakkında sizlere bilgi vermek için hizmetinizdedir.

Tüm parça listemizi görüntülemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.