Fren Grubu

Fren Grubu

Güç aktarma sistemi ve bu sistemlere destek veren bileşenleri, iş makinalarının en çok hareket eden, yön değiştiren ve ivme altında kalan parçalarıdır. ÜÇ ASLAR, Pazar şartlarını dikkate alarak en iyi teknolojiye sahip kaliteli ürünleri sizlerin kullanımına sunmaktadır. ÜÇ ASLAR olarak temel amacımız, dayanıklı, kaliteli ve İş makinenizin verimliliğini en üst düzeye çıkaran en uygun performansı sağlayacak güç aktarma parçaları sağlamaktır. Caterpillar®, Komatsu®, Volvo®, Liebherr® ve Kawasaki gibi önemli markalar için ürünlerimizi en sıkı kontrol ve testlerden geçirerek sizlere ulaştırıyoruz.

Alt Gruplar:

  • Fren Grupları ve Parçaları,
  • Şaft ve Aktarma Milleri, Mafsal-Çatal, İstavroz,
  • Şanzıman grup ve parçaları,
  • Debriyaj ve Aktarma grupları ve parçaları,
  • Kompresörler, Aktüatör başlatıcılar,
  • Diferansiyel Parçaları,
  • Fren Diskleri, geniş kullanım alanına sahip diskler,
  • Tork grup ve parçaları ve dişlileri,
  • İtici Çark ve pervaneler, taşıyıcılar ve valfler,

Ve daha pek çok grup ve çeşit Web Mağazamızda sizleri bekliyor.

ÜÇ ASLAR olarak iş makinalarınızın komple fren sistem ve grupları bakım ve onarımlarınızın için ihtiyacınız olan her yedek parçayı sunmaya çalışıyoruz. Yaya ve iş makinası operatörü güvenliğini sağlamak için söz konusu mamuller titizlikle denetlenmektedir. Fren Pabuçlarından disklerine, aktuatörlerden valflere, balatalardan baskı levhalarına kadar, tamamını bir seferde sayamayacağımız ama müşteri temsilcilerimizin sizlere yardımcı olabileceği bir ürün çeşitliliğine sahibiz.

Güç Aktarma Sistemlerinin en önemli bölüm ve gruplarından birisi de Şanzıman yedek parçalarıdır. Şaftlar, mil ve pimler, Mafsal ve İstavrozlar, Debriyaj ve aktarma grup parçaları bir düzen içinde İş Makinanızın motorundan gelen gücü tüm yürüyüş aksamlarına aktarmalıdır. Bu konunun önemini bilen firmamız sizlere sorun çıkarmadan bir arada çalışabilecek ürünleri tek tek ve gruplar halinde sunuyor.

Tork Grupları ve bu gruba ait mamul üretimi bir imalatçının teknik anlamda gelişimini gösteren İş Makinası parçalarıdır. Statörler, Çarklar, Rotorlar, Halka ve yan dişliler, pinyon ve pimler uyum içinde Motorda üretilen gücü tork konvertöründe yükselterek İş Makinanızın Motoruna aktarırlar.

İş Makinası şanzımanınızın önemli bir parçası olan Tork grupları motorunuzun aktif kalmasını sağlayarak, aynı hızlanırken daha fazla itme kuvveti sağlayarak nihayetinde makinenizin hareketleri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı olanak sağlar.

Tüm parça listemizi görüntülemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

int(200)