Far ve Işıklandırma Grubu

Far ve Işıklandırma Grubu

ÜÇ ASLAR Caterpillar®, Komatsu®, JCB®, Volvo® Iş Makinaları için far-lamba ve ışıklandırma malzemeleri, elektirik sistem parçaları ile sizlere değişik marka ve modellerde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

ÜÇ ASLAR imalatı tüm elektrikli mamuller aracınızın ve sizin güvenliği düşünülerek uygun çalışma koşullarını garanti etmek için, en zorlu ortamlarda çalışacak şekilde üretilmiştir. Tüm elektrikli parçalar, ihtiyaç duyduğunuz ölçümler için en doğru sonuçları almanızı sağlar. Yüksek sıcaklık ve ilk aleve dayanıklı kablolar, teller, bakır ve güçlü sarımlar kullanarak bu mamulleri imal ediyoruz. Kısa devre risklerini yok etmeye yönelik imalat yapıyoruz.

ÜÇ ASLAR Far, Lamba, Uyarı Işıkları, Ampul ürün yelpazemiz, İş Makinanız için ihtiyaç duyulan öncelik ürünlerini karşılamaya yönelik imal edilmektedir. Optik cihazlar kapsamında yer alan tüm bu grup mamuller ve bu mamullerin cam ve aynaları, ışık çıkışının en optimum düzeye ulaşarak, zor hava şartlarına dayanıklılık, titreşim, şok, toz, UV, vb.

Tüm parça listemizi görüntülemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

int(200)