Fan ve Pervane Grubu

Fan ve Pervane Grubu

ÜÇ ASLAR olarak, Caterpillar® ve Komatsu® İş Makinaları için Metal-Plastik ve Yön Değişebilen kanatlı Soğutma Pervaneleri açısından geniş bir üretim çeşitliliğine sahibiz.

Alt Gruplar:

  • Metal Pervaneler,
  • Plastik Pervaneler,
  • Yön Değiştirebilen Kanatlı Pervaneler.

Çelik Pervanelerimiz en rasyonel esneme oranları ile Makinanız için düzgün, sürekli ve akıcı hava girişini sağlamaktadır ve en az titreşim ile dengeyi korumaktadır.

Ağır hizmet tipi kompozit malzeme fanlarımız, çeliğin ağırlığının yarısından daha azdır ve bu, mekanik tahrik sistemlerinde aşınmayı azaltarak arızaları ve sonuçta ortaya çıkan arıza süresini ortadan kaldırır. Hava akışı için optimize edilmiş kanat tasarımı nedeniyle kompozit fan çelikten daha verimli olabilir. Bu nedenle, bir kompozit fan daha az enerji ile daha fazla hava hareketi üretebilir. Kompozit fanlar paslanmaya karşı dayanıklıdır ve metal fanlardan daha sessiz çalışır.

Tersine çevrilebilir bir fan, radyatör temizliği için ters hava akışına izin verir; bu, yüksek tozlu ortamlarda optimum soğutmaya ve daha uzun araç ömrüne katkıda bulunur. Temiz bir radyatör, daha serin ve daha verimli bir motor, daha az bakım, daha az arıza süresi anlamına gelir ve ekipmanın genel verimliliğini artırır.

Tüm parça listemizi görüntülemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

int(200)